Kdo jsem

Jmenuji se Michal Wolf. Žiju v malém moravském městě Němčice nad Hanou a působím všude tam, kde jsou žádány mé služby.

Má láska k fotografování se projevila už v dětství, kdy jsem rád brával do ruky tátovu Flexaretu, kdykoliv něco fotil. Milníkem bylo zakoupení mé první kinofilmové zrcadlovky v roce 2002, se kterou jsem zahájil svoji opravdovou fotografickou cestu.

Postupem času jsem se plně zdigitalizoval. Hledáčky mých fotoaparátů prošlo nespočet svateb, portrétů v přírodě, vítání dětí, křtin, narozeninových oslav, hrajících si dětí, kulturních a společenských akcí, divadelních představení, firemních akcí, pohřbů…

Co fotím

rajce.net

Jak pracuji

Reference

Martina Fialková​​

Příjemná spolupráce, bezva domluva, krásné fotky, rychle zpracované a hlavně i v papírové podobě i na CD. Rádi doporučujeme.

Ilona Petřeková

Hledáte spolehlivého fotografa s originálním okem za objektivem? Pak doporučuji Michala jako velmi kreativního člověka s tvorbou fotek, které vám i po letech budou vzácné a neokoukají se.

Kristýna Wikturnová

Míša Wolf je skvělý fotograf. Vybrali jsme si ho na náš svatební den a nemohli jsme vybrat lépe. Stále dobře naladěný, usměvavý a sršící vtipem. Zachytil všechny důležité okamžiky našeho velkého dne a výsledné fotky jsou nádherné! Moc mu děkujeme!

Míša Bednářová, Učitelka ZŠ

S Michalem jsme se náhodně potkali u krásně rozkvetlého makového pole, kde jsme si chtěli pořídit pár rodinných fotek s bříškem. Michal fotil jinou rodinu a když jsme jej oslovili, zda by nám pár fotek neudělal, byl okamžitě ochotný a díky jeho vstřícnosti máme nezapomenutelné fotky dokonce i s příběhem. Bylo to velice pohodové focení, děti se jednohlasně shodly, že to byl nejlepší fotograf, který nás fotil. 🙂

Róbert Hubinák

Michal nám dělal svatebního fotografa. Byla s ním super domluva. Obřad i hostinu nafotil profesionálně. Michal má trpělivost a hlavně lidský přístup. Fotky byly hotové rychle a máme tak zvěčněné vzpomínky na jeden z nejhezčích dnů. Michal nám také dělal těhotenské focení. To probíhalo v loutkovém divadle. Atmosféra byla uvolněná a velmi příjemná. Michal opět nezklamal a rekvizity dodaly fotkám originalitu, kterou bychom jen stěží nalezli jinde. Vřele doporučujeme!

Květa Čepicová

Míšu jsme oslovili na základě doporučení  blízkého okolí. Fotil nám svatbu, prožil s námi náš jedinečný den. Úžasně zapadl mezi svatebčany a vystihl každý vhodný  okamžik. Výsledné fotky jsou nádherné a krásně nás vystihují. Míša je milý a sympaticky člověk, zároveň i opravdový profesionál. 

Jindřiška Králová

Michal nám fotil svatbu a děti. Focení s ním je velmi příjemné. Děti umí přirozeně naladit na tu správnou notu. Fotky od něj jsou přirozené, nápadité, krásné 🙂 Doporučuji! 🙂

Jana Koutská

Michala jsme si vybrali pro focení naší svatby na základě doporučení známých a nemohli jsme udělat lépe. Již od začátku se nám velice líbil jeho přístup, ochota a profesionální, ale zároveň sympatické a milé chování. Na naší svatbě splynul s ostatními svatebčany a díky němu máme spoustu nádherných fotografií, hlavně nestrojených momentek, plných emocí. Děkujeme. A rozhodně doporučujeme i dalším.

Fotografické služby Michala Wolfa můžeme jenom doporučit. Velmi příjemná je počáteční komunikace, ladění focení i focení samotné. Je naprostý profesionál. Sdělíme si stručně scénář akce a on přesně ví, co a kdy má vyfotit. Jeho fotky pak zachytí atmosféru celého programu do posledního detailu. Jeho služby rádi využíváme na focení vnitřních i venkovních akcí a to ve dne, podvečer i v noci. Vždycky se těšíme na výsledek, kterým si připomeneme obrovské úsilí, které do přípravy akcí vkládáme a těšíme se z nich díky fotkám ještě jednou. 

S Michalem Wolfem spolupracujeme již více jak 10 let. Přestože zná místní podmínky, zvyklosti i mentalitu lidí, na focení se předem připravujeme. Vyžaduje scénář akce, klíčové osoby a organizátory. Takto zvěčnil např. Sokolské oslavy, Sjezd rodáků či Obecní slavnosti. Dokáže zachytit jedinečnost okamžiku a má cit pro zachycení pocitů z akce.

Michala jsem požádala o spolupráci v době, kdy jsem řešila svoji reklamu na práci – reklamu mi vytvořil a už prošla několika obměnami. Dál mi vytvořil můj pracovní web. Když to tak píši, tak vlastně mi dělá veškeré technické zázemí pro moji práci. A základem jsou fotky, které mne vystihují. A to se mu super povedlo.
Dále jsem ho měla možnost sledovat při práci jako fotografa na moji týmové poradě. Krásně umí  s lidmi komunikovat a dokáže vykouzlit uvolněnost a příjemnou atmosféru. A výsledkem jsou krásné fotky, které potom tvoří základ reklam a upoutávek nejen na webu, ale i na sociálních sítích

Michaela Menšíková

Oslovila jsem Míšu, protože fotil svatbu sestřenici a byl moc fajn hlavně po lidské stránce. Focení proto bylo moc příjemné a fotky vypadaly krásně a přirozeně, což bylo v zájmu obou stran. Doporučuji focení s tímto milým fotografem! 🙂

Zbyněk Možíš

Na Michalovi nejvíce oceňuji jeho reportážní práci. Jeho fotkami z důležitých i nedůležitých okamžiků mého života se vždycky rád chlubím a dokonale mě dokáží přenést zpět v čase a vychutnat si tyto okamžiky znovu a znovu a znovu… Díky Mišo.

S Michalem již nějakou dobu spolupracuji. Líbí se mi jeho ochotný a vstřícný přístup a jeho profesní nápaditost. Na výsledcích jeho práce jde vidět smysl pro detail. Vřele doporučuji.

Michala znám už hodně dlouho a již mnohokrát jsem se na něj obrátila, když se mi v životě odehrávaly pamětihodné události: svatba, oslavy, křtiny… A vždy jsem věděla co na fotkách budu mít – kouzlo okamžiku, nádherné přirozené zpracování, z fotek byla vždy cítit pečlivost a láska, fotografie z krásných pohledů, ale hlavně atmosféra dění přenesená do každého snímku. Nejlepší fotograf z okolí, nebojí se toho…. Příště zas! Díky Michale!

Mgr. Pavlína Jedličková, Ředitelka SŠ, ZŠ a MŠ Prostějov, Komenského 10

Naše škola spolupracuje s panem Wolfem již mnoho let. Využíváme jeho služeb při školním focení tříd. Pěkně umí s dětmi komunikovat a dokáže vytvořit příjemnou atmosféru a upoutat děti k focení. Je to profesionál a jeho služby doporučuji.

Přejít nahoru